BIOGRAFIA

PIOTR >>LUDWIK<< DĘBSKI ur. w 1984 roku, jest studentem Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego i początkującym kompozytorem. Muzyka towarzyszy mu od wczesnych lat dzieciństwa, głównie za sprawą ojca, który jako pierwszy otworzył przed nim pasjonujący świat muzyki klasycznej i jazzowej. Fascynacja dokonaniami twórców klasycznych i współczesnych przerodziła się w chęć próby własnych sił w dziedzinie kompozycji.

W czasach licealnych powstawały pierwsze miniaturowe utwory na fortepian i orkiestrę. W późniejszym etapie uwaga młodego kompozytora skupiła się na muzyce elektronicznej i rozrywkowej, co w rezultacie zaowocowało pierwszymi sukcesami na szerszą skalę, takimi jak udział w finale konkursu dla młodych twórców organizowanego przez Polskie Radio, jak również nagrody i wyróżnienia od polskich wykonawców rozrywkowych za produkcję remix'ów.

Po latach w twórczości kompozytora nastąpił powrót do pierwszych prób kompozycji na orkiestrę. Głównym zainteresowaniem twórczym stała się muzyka instrumentalna, ilustracyjna i filmowa.